Konverzácie a výučba


Výučba anglického jazyka a konverzácie v angličtine bez stresu a s úsmevom. Bez angličtiny sa v modernom svete nie je ľahké zaobísť, či už ide o prácu alebo cestovanie. Na lekciách si osvojíte veľké množstvo slovnej zásoby, vďaka čomu budete napredovať rýchlejšie, než predpokladáte. Tým menej smelším pomôžem prekonať strach z rozprávania v angličtine nenásilne. Pre ešte väčšie pohodlie je možné dohodnúť si výučbu angličtiny aj online a teda nezáleží, či ste z Prešova, Košíc, Bratislavy alebo Nitry – online hodiny sú určené pre klientov z celého Slovenska.


Konverzácie je možné ušiť aj na mieru, podľa odvetvia, v ktorom sa pohybujete, či už ide o obchodnú angličtinu (Business English, napríklad z knihy Market Leader a pod.) alebo o angličtinu pre sprievodcov. Na lekciách angličtiny si zlepšíte svoj prejav, naberiete sebavedomie a posilníte slovnú zásobu.


Lekcie angličtiny aj pre školákov. Máte dosť vozenia svojho školáka na krúžky? Využite možnosť online hodín pre školákov z celého Slovenska. Tieto lekcie angličtiny sú mimoriadne populárne, pretože na rozdiel od jazykovej školy nemusí študent nikam dochádzať a lektor svoj čas nedelí medzi viacerých študentov. Lekcie angličtiny pre školákov a študentov dokážem prispôsobiť na ich úroveň a pomôcť s učivom, ktorému nerozumejú. Súkromné online hodiny angličtiny sú určené aj pre študentov, ktorí majú problém komunikovať vo väčšej skupine.